BiznesKraj.pl

Firmy: 1321, Branż: 16
logo_firmy

Nazwa firmy: Niepubliczny żłobek i punkt przedszkolny ZACZAROWANA WYSPA

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Zielonka
  • Kod pocztowy: 05-220
  • Ulica i numer: ul. Skorupki 5a
  • Województwo: Mazowieckie
  • NIP: 6641116248
  • Tel: 607 115 947
  • Adres emial: zlobek@zaczarowana-wyspa.pl
  • Strona www: www.zaczarowana-wyspa.pl

Domowy żłobek "Zaczarowana Wyspa" istnieje na rynku już od 2009 roku.
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6. 30 do 18. 30. Jesteśmy placówką, która stanowi kompromis pomiędzy opieką w rodzinnym domu a instytucją zajmującą się masową opieką nad dziećmi, czyli tradycyjnym żłobkiem, czy przedszkolem. Kameralność naszego żłobka oraz prawdziwie domowe warunki i pyszna domowa kuchnia sprawiają, że Państwa Pociechy czują się u nas jak u siebie w domu. Małe grupy i liczny personel pozwalają na indywidualną opiekę, dzięki czemu dzieci są bardziej zadbane zarówno fizycznie jak i intelektualnie i co ważne - emocjonalnie. Profesjonalna kadra zapewnia rozwój psychofizyczny oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych tj. pedagodzy, lektorzy, psycholog, opiekunki medyczne, pielęgniarka. Pani dietetyk dba o pełne brzuszki naszych Milusińskich, z uwzględnieniem różnego rodzaju diet. Personel w naszej placówce to przede wszystkim osoby kochające dzieci, w większości posiadające własne potomstwo. Panie poza stosownym wykształceniem dysponują niewyczerpanymi pokładami cierpliwości, ciepła i zrozumienia specyficznych dla małego człowieka potrzeb.

Naszym zadaniem jest wspieranie Waszych Pociech, aby wyrosły na odważnych, samodzielnych ludzi, którzy potrafią sprostać wymaganiom otoczenia, dlatego kierując się zasadą wychowania Marii Montessori: "pomóż mi zrobić to samodzielnie" staramy się wspomagać samodzielne wysiłki małego człowieka. Każde dziecko jest wyjątkowe, a my poprzez różnorodność zajęć staramy się stymulować jego rozwój i kreatywność mając na uwadze jego indywidualny potencjał. Poza tradycyjnymi zajęciami, takie jak plastyczne, muzyczno-ruchowe, dydaktyczno - tematyczne czy doświadczalne proponujemy także zabawy z językiem angielskim prowadzone przez profesjonalnego lektora, zajęcia z psychologiem z wykorzystaniem elementów kinezjologii mózgu Paula Dennisona, metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne itp. W radosnej atmosferze zabawy Maluszki rozwijają także swoją inteligencję społeczną - uczą się nawiązywania, utrzymywania i pogłębiania kontaktu z rówieśnikami.

Ponadto nasi Milusińscy mają okazję uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych jak np. urodziny, mikołajki, bale karnawałowe, przedstawienia teatralne, wycieczki.
Jesteśmy oczywiście otwarci na Państwa sugestie odnośnie założeń programowych, ewentualnych zajęć dodatkowych czy rozrywek i atrakcji dla Waszych Pociech.

Firma na mapie

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Niepubliczny żłobek i punkt przedszkolny ZACZAROWANA WYSPA

Opinie o firmie:

Dodaj swój komentarz »